Trainingsschema

Via de link hieronder (lees meer) kun je zien op welke dag je kunt trainen, bij wie en hoe laat een training begint. In de wintermaanden starten alle loopgroepen uit Hardenberg vanaf de Sportboulevard bij de atletiekbaan. In de zomermaanden starten de loopgroepen op woensdag vanaf De Boshoek.

 

Indeling groepen

Indeling

 

Prestatie

Doel

Niveau

Type loper

Tempo 
ca. km/u

Duur v.d. training uur

Snelheid 3 km

 

E

Beginners

8 - 9

1 uur

3 km > 20 min

Conditie opbouwen

D

Enige ervaring

9 -10

1 uur

3 km in 18-20 min

Conditie behouden

C

Recreatieve  hardlopers

10 - 11

1 uur

3 km in 16,5  - 18 min

Conditie behouden, incidenteel een recreatieloop

B

Recreatieve  hardlopers

11 - 12

1.15 uur

3 km in 15-16,5 min

Conditie en snelheid behouden/verbeteren,        

recreatieve loop cq wedstrijd

A

Gevorderde hardlopers

13 - >

1.30 uur en langer

3 km < 15 min

Toename conditie en snelheid. Regelmatig een wedstrijd

 

 Maandag                                      

 

 

Lopers

Niveau

 

Locatie

Jacco Schutteman

19.00 -20.00 uur  

Gevorderde recreanten

B - C

Sportboulevard

Henk van Duuren    

19.00 - 20.00 uur 

Recreanten

C - D 

Sportboulevard

Freek Vosjan   

19.00 - 20.30 uur   

Gevorderden

A - B

Sportboulevard

Laura Timmerman   

19.15 - 20.15 uur

Recreanten

C - D

Sportboulevard

Ultieme uitdagingen

 

Beginners

E - D

Sportboulevard

 

Dinsdag

 

 

Lopers

Niveau

 

Locatie

Jan Hendrik Tuin

Juan Oldehinkel

17.00 – 18.00 uur

Minipupillen

 

Sportboulevard*

Bart Veurink

17.00 – 18.00 uur

Pupillen A, B, C

 

Sportboulevard*

Bart Veurink

Juan Oldehinkel

18.00 – 19.00 uur

Junioren A, B, C, D

 

Sportboulevard

Trainer 1 (wisselend)

20.00 – 21.00 uur

Gevorderde recreanten

A - B

De Haere Bergentheim

Trainer 2 (wisselend)

20.00 – 21.00 uur

Recreanten

B - C 

De Haere Bergentheim

Trainer 3 (wisselend)

20.00 – 21.00 uur

Gevorderden

C - D

De Haere Bergentheim

* Winterseizoen (november tot en met maart): trainingen vinden plaats in Sporthal De Slag.


Woensdag
                   

 

 

 

Lopers

 

Niveau

 

Locatie

Laura Timmerman

 19.00 - 20.00 uur

Gevorderde   Recreanten

C

Sportboulevard

Luuk Espeldoorn

 19.15 - 20.15 uur

Recreanten

C - D

  Sportboulevard

Jan Hendrik Tuin

 19.00 - 20.30 uur

Gevorderden

A - B

  Sportboulevard

Henk van Duuren   

 19.00 - 20.00 uur  

Recreanten

C - D

  Sportboulevard

Tilahun Breunesse

 19.15 - 20.15 uur

Recreanten

E - D

  Sportboulevard

 

Donderdag

 

 

Lopers

 

Locatie

Cor Bronk

17.00 – 18.00 uur

Junioren A, B, C, D

Sportboulevard*

Juan Oldehinkel

17.15 – 18.00 uur

Pupillen A, B, C

Sportboulevard*

Cor Bronk

18.00 – 19.00 uur

MILA training
Junioren A, B, C, D

Sportboulevard*

* Winterseizoen (november tot en met maart): trainingen vinden plaats in Sporthal De Slag.

 

Vrijdag                      

 

 

Lopers

Niveau

 

Locatie

Henk van Duuren

9.00 - 10.00 uur

Recreanten/  gevorderden

  C - D

  Sportboulevard

Freek Vosjan   

18.30 - 20.00 uur

Lange Duurloop

  A - B

  Sportboulevard

 

Zondag                           

 

 

Lopers

Niveau

 

Locatie

Harry Breukelman

10.15-12.00 uur

Businessrunners

A t/m E

Sportboulevard