Trainingsschema

Via de link hieronder (lees meer) kun je zien op welke dag je kunt trainen, bij wie en hoe laat een training begint. In de wintermaanden starten alle loopgroepen uit Hardenberg vanaf de Sportboulevard bij de atletiekbaan. In de zomermaanden starten de loopgroepen op woensdag vanaf De Boshoek.

Maandag

 Jacco Schutteman 19.00 -20.00 uur    Sportboulevard (atletiekbaan) Gevorderde recreanten
 Henk van Duuren     19.00 - 20.00 uur   Sportboulevard (atletiekbaan)    Recreanten
 Freek Vosjan    19.00 - 20.30 uur     Sportboulevard (atletiekbaan)    Gevorderden
Laura Timmerman    19.15 - 20.15 uur  Sportboulevard (atletiekbaan)    Recreanten


Dinsdag

  Jan Hendrik Tuin       Juan Oldehinkel

17.00 - 18.00 uur

 Sportboulevard (atletiekbaan)

Winterseizoen:      november t/m maart  Sporthal de Slag.

Pupillen geboortejaar 2008-   2009
   Bart Veurink 17.00 - 18.00 uur  Sportboulevard (atletiekbaan)

Winterseizoen:  november t/m maart  Sporthal de Slag.

Pupillen geboortejaar 2010 en later

 Bart Veurink             Juan Oldehinkel

18.00 - 19.00 uur

Sportboulevard (atletiekbaan)      

Juniorengeboortejaar 2000-2007

 Harry Breukelman   Tilahun Breunesse  

20.00 - 21.00 uur  Fysio de Haere   Bergentheim Recreanten / Gevorderden


Woensdag

 Laura Timmerman  19.00 - 20.00 uur

 Sportboulevard/     de Boshoek

 Gevorderde   Recreanten
 Luuk Espeldoorn  19.15 - 20.15 uur  Sportboulevard/     de Boshoek  Recreanten
 Jan Hendrik Tuin  19.00 - 20.30 uur Sportboulevard/     de Boshoek   Gevorderden
 Henk van  Duuren     19.00 - 20.00 uur   Sportboulevard/     de Boshoek  Recreanten
 Amy Bosch  19.15 - 20.15 uur  Sportboulevard    Recreanten


Donderdag

 Cor Bronk    17.00 - 18.00 uur

Sportboulevard/ atletiekbaan 

 Junioren           Geboortejaar 2000-   2007

 Juan Oldehinkel  17.15 -18.00 uur

Sportboulevard/ atletiekbaan 

Winterperiode:Sporthal de Slag

 

 Pupillen

Geboortejaar:       2008 en later

Cor Bronk   18.00 - 19.00 uur  Sportboulevard/   atletiekbaan

 MILA Training   Junioren   Geboortejaar:     2000-2007

 


Vrijdag

Henk van Duuren 9.00 - 10.00 uur Sportboulevard/  atletiekbaan

Recreanten/  gevorderden

Freek Vosjan    18.30 - 20.00 uur Sportboulevard/  atletiekbaan Lange Duurloop


Zondag

Harry Breukelman

10.15 - 12.00 uur

Sportboulevard/  atletiekbaan Businessrunners