Programma trainingen september 2019 - Schema gebaseerd op 2 clubtrainingen + 1 wissel duurloop of 1 wedstrijd

De opbouw van iedere training bestaat uit: warm lopen – algemene oefeningen – loopscholing – versnellingslopen – kern 

(intensiteit , aantal herhalingen, afstand /tijd kan variëren afhankelijk van groep/ trainer) –

cooling down en uitlopen. In dit schema staan alleen de mogelijkheden voor de kern en eventuele wedstrijden.

maandag

woensdag

vrijdagmorgengroep

vrijdag

zondag

weekend

2 september

6 x 1000 m

 

4 september

10 x 400 m

 

6 september

Piramideloop 1-2-3-4-5-4-3-2-1

6 september

Wisselduurloop + 10 x 100 m

8 september

Heuveltraining

Zaterdag 7 september loopfestijn Dalfsen

9 september

10 x 200 m + 5 x 400 m

 

11 september

15 x 200 m

13 september

800 meter loopjes

13 september

Wisselduurloop + 10 x 100 m

15 september

10 x 400 m

Zaterdag 14 september De lus van Beckum

16 september

Piramideloop 1-2-3-4-5-4-3-2-1

 

18 september

Gezamenlijke start  training vanaf de atletiekbaan: wisseling seizoen

20 september

5 x 400 m + 5 x 200 m + 5 x 100 m

20 september

Wisselduurloop + 10 x 100

22 september

Vaartspel

Zondag 22 september Dam tot Dam loop Amsterdam

23 september

10 x 400 m

 

25 september

5 x 400 m + 5 x 200 m + 5 x 100 m

3 x 2000 m

27 september

Wisselduurloop + 10 x 100 m

29 september

6 x 1000 m

Zondag 29 september Almelo run

30 september

Heuveltraining

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 oktober Oldemeijer crossloop 

 

Programma trainingen oktober 2019 - Schema gebaseerd op 2 clubtrainingen + 1 wissel duurloop of 1 wedstrijd

De opbouw van iedere training bestaat uit: warm lopen – algemene oefeningen – loopscholing – versnellingslopen – kern 

(intensiteit , aantal herhalingen, afstand /tijd kan variëren afhankelijk van groep/ trainer) –

cooling down en uitlopen. In dit schema staan alleen de mogelijkheden voor de kern en eventuele wedstrijden.

maandag

woensdag

vrijdagmorgengroep

vrijdag

zondag

weekend

 

2 oktober

10 x 400 m

 

4 oktober

800 meter loopjes

4 oktober

Wisselduurloop + 10 x 100 m

6 oktober

Vaartspel

Zaterdag 5 oktober

Onderdijksrun Kampen  Zondag 6 halve marathon Oldenzaal

 

7 oktober

10 x 200 m + 5 x 400 m

 

9 oktober

15 x 200 m

11 oktober

5 x 400 m + 5 x 200 m + 5 x 100 m

11 oktober

Wisselduurloop + 10 x 100 m

13 oktober

5 x 400 m + 5 x 200 m + 5 x 100 m

Zaterdag 12 oktober

Reestrun Meppel            Lage Veldloop Wierden

14 oktober

10 x 400 m

16 oktober

Piramideloop 1-2-3-4-5-4-3-2-1

 

18 oktober

6 x 1000 m

18 oktober

Wisselduurloop + 10 x 100

20 oktober

10 x 400 m

Zaterdag 19 oktober

Oldemeijer Cross Hardenberg

 

21 oktober

Vaartspel

23 oktober

800 m loopjes

25 oktober

Piramideloop 1-2-3-4-5-4-3-2-1

 

25 oktober

Wisselduurloop + 10 x 100 m

27 oktober

6 x 1000 m

Zaterdag 26 oktober

Dwingelderveldloop Dwingelo

28 oktober

Heuveltraining

 

30 oktober

5 x 400 m + 5 x 200 m + 5 x 100 m