Spurters vullen podia


Hardlopers van de loopafdeling van atletiekvereniging Spurt’88 hebben zich uitstekend gemanifesteerd bij diverse hardloopevenementen in de regio. Winst was erop 1 september bij de Lichtstadloop in Gramsbergen voor Mark Schippers op de 10 kilometer bij de mannen senioren in een voortreffelijke tijd van 33:58.  Tweede plaatsen waren er voor Albert Oldehinkel op de 5,5, kilometer 50+ in 20:25, Dineke Post op de 5,5 kilometer vrouwen senioren in 22:06, Marleen Herbert op de 10 kilometer vrouwen senioren in een tijd van 43:00 en Ivette Leemhuis bij de vrouwen 35+ op de 10 kilometer in 46:10. Op derde plaatsen werd beslag gelegd door William van Eeken bij de mannen senioren op de 5 kilometer in een tijd van 19:14, Maike Heus bij de vrouwen senioren op de 10 kilometer in 49:30 en Roelie Lennips bij de vrouwen 35+ op de 10 kilometer in 46:31.                                                                                                            

Op 5 september wist Albert Oldehinkel soeverein de eerste plek op te eisen in de Oranjeloop van Nieuwleusen op de 5 kilometer mannen 50+ in een tijd van 18:40.                                                                                                        

Op 6 september pakte Ilona Stille bij de Dijkhuizenrun in Ruinerwold een fraaie tweede plaats bij de vrouwen op de 5 kilometer in een tijd van 21.:03. Ze bevestigde daarmee haar groeiende vorm met wederom een persoonlijk record. Henk Oldehinkel was succesvol bij de mannen 50+ op de 10 kilometer en werd derde in een tijd van 40:54.                                                                                            

Luuk Espeldoorn maakt zich op voor deelname aan de marathon van Berlijn en etaleerde zijn uitstekende voorbereiding op dit evenement door in de Bommen Berend Loop in Groningen een tijd van 1:30:28 op de halve marathon te lopen.

                                                                                        

Verdere uitslagen van deze loopevenementen kunt u vinden op www.uitslagen.nl.

 

 

Rabobank Lichtstadloop

Gramsbergen - Maandag 1 september 2014

 

MSEN, 5,5 KILOMETER

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

3

William van Eeken

1994

Itterbeck (GER)

19:14

19:13

 

M50, 5,5 KILOMETER

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

2

Albert Oldehinkel

1956

Radewijk

20:25

20:25

 

VSEN, 5,5 KILOMETER

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

2

Dineke Post

1990

Hardenberg

22:06

22:06

 

MSEN, 10 KILOMETER

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

1

Mark Schippers

 

Hardenberg

33:58

33:58

 

VSEN, 10 KILOMETER

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

2

Marleen Herbert

1986

Hardenberg

43:00

43:00

3

Maike Heus

1986

Hardenberg

49:30

49:26

 

V35, 10 KILOMETER

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

2

Ivette Leemhuis

1977

Dedemsvaart

46:10

46:08

3

Roelie Lennips

1964

Hardenberg

46:31

46:29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oranjeloop

Nieuwleusen - Vrijdag 5 september 2014

 

M50, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

1

Albert Oldehinkel

1956

Radewijk

18:40

18:39

 

 

DijkhuizenRun

Ruinerwold - Zaterdag 6 september 2014

 

V5KM, 5 KM RUN

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

2

Ilona Stille

1986

Dedemsvaart

21:03

 

 

MD50, DIJKHUIZENRUN

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

3

Henk Oldehinkel

1957

DEDEMSVAART

40:54