Spurt'88 Kies je Sport


Vanuit Bruchterveld, Lutten, Gramsbergen, Ane, Collendoorn ,Marienberg, Rheeze, Radewijk, Bergentheim en Hardenberg kwamen er woensdagmiddag 10 april 29 enthousiaste meiden en jongens voor Kies je sport 2013.

 

Na een uitleg en de warming-up werd de groep in tweeën gesplitst.

De ene groep begon met hoogspringen onder leiding van Cor Bronk met assistentie van Frederique Hilbrand.

De andere groep is begonnen met de sprinttraining onder leiding van Adri Deemter met assistentie van Joeri Oever.

 

De meiden en jongens toonden goede inzet en waren enthousiast.

 

Halverwege gingen de groepen wisselen.

De één vond het hoogspringen het leukste en de ander het sprinten.

Na afloop kreeg iedereen een certificaat waarop de tijden genoteerd stonden van het hoogspringen en het sprinten.

 

De jury had een hele klus om uit te zoeken wie de winnaars waren. Eigenlijk vonden ze dat iedereen wel een beker had verdiend voor de goede prestaties en inzet wat werd getoond.

 

Er werden bekers gegeven voor de drie beste deelnemers per groep.

Op honderdste van seconden, zoals het in het echt ook gaat werd de afstand beoordeeld.

De tijd op de 60 meter varieerde van 9,37-12,94 seconden.

 

De nummers 1,2 en 3 bij de meiden van groep 6 zijn geworden Ellen Haarman, Sabine Bosch en Aileen Goris.

Bij de jongens zijn dat Martijn Bolks, Stefan Hofsink en Jarick Hutten.

 

De nummers 1,2 en 3 bij de meiden van groep 7 zijn geworden Marleen van de Weide, Marleen Wilpshaar en Jiske Warners

Bij de jongens zijn dat Ramon ten Napel, Niek op ’t Ende en Gert van der Haar.

 

De nummer 1 bij de meiden van groep 8 is Alies ter Horst

De jongens zijn als volgt geëindigd nr 1 Thijs Terlouw, nr 2 Elwin van de Weide en nr3 Rick Snel.

 

De trainers en de assistenten kijken terug op een leuke en sportieve middag met jeugd wat veel enthousiasme heeft getoond en allemaal heel goed hun best hebben gedaan.

https://plus.google.com/photos/111504562937486758363/albums/5865237022892294833